O nás

História spoločnosti

Firma Global extra. s r.o. vznikla v roku 1997 a od jej vzniku sa naša činnosť orientovala na oblasť distribúcie etikiet, hárkového papiera, papierenských výrobkov , firemných tlačív, kancelárskych potrieb a obalových materiálov ako zástupca viacerých výrobcov EU.

Súčasnosť spoločnosti

Spoločnosť prešla viacerými zmenami, čo napomohlo vyprofilovať dôležitú časť jej činnosti a to VÝROBU A SPRACOVANIE viacerých materiálov hlavne z polyuretánových a polyetylénových pien - komfortné, technické, recyklovane a PE peny (molitan vysokej kvality a recyklovaný molitan). Priamo na mieru pre zákazníka zo širokého spektra materiálov vyrábame špeciálne produkty pre rôzne použitie napr. z netkaných textílii, z penového polyetylénu, z plsti (filc), z teflonových materiálov, z plastokartónov a kartonáže, lepenky, z bublinkovej fóĺie a z polyetylénu. V rámci regionálnej podpory zamestnanosti v spolupráci s chránenými dielňami finalizujeme niektoré produkty.

Výrobky z našej produkcie sa stávajú súčasťou výrobno-spracovateľských odvetviach, tak aj baliacich pracovných postupov.

Neustále zdokonaľujeme naše zameranie na distribúciu firemných tlačív, etikiet, nekonečných formulárov do tlačiarní bez potlače a s potlačou, rôznych druhov obalov a spotrebných materiálov. Vzhľadom na naše skúsenosti dokážeme našim zákazníkom ponúknuť aj tie najnáročnejšie produkty so špeciálnymi úpravami. Ďalšími oblasťami, ktorými sa zaoberá naša spoločnosť je distribúcia s kopírovacím papierom, kancelárskymi potrebami a upratovacími potrebami.Samozrejmosťou pre nás je tzv.„FULL SERVIS“ pre našich zákazníkov, s dodaním tovaru až priamo na miesto určené odberateľom v súlade s ISO 9001:2008.

Súčasnosť spoločnosti

Hlavným cieľom spoločnosti je spokojnosť našich zákazníkov. Jej základom je individuálny prístup ku každému zákazníkovi a zisťovanie jeho aktuálnych a budúcich potrieb. V budúcnosti chceme našim zákazníkom pomôcť optimalizovať stav skladových zásob prepojením na ich skladové databázy a dodávať systémom „JUST IN TIME“. Takýmto spôsobom dokážeme ušetriť nemalé finančné prostriedky, zväčšiť kontrolu nad nákladmi pre našich zákazníkov.

Ciele a budúcnosť spoločnosti

O kvalite našich služieb svedčia aj certifikáty ISO, ktoré naša spoločnosť vlastní.

Medzi našich zákazníkov patria napr.: PSL , SAUVER, KOVAL systems, TEMPUS, DPD, Coca-Cola, CBA, COOP, , SCP-Papier, Ševt,ako subdodávateľ KIA , HYUNDAI Okrem toho je to celá rada bankových subjektov, štátnych organizácií a veľkých priemyselných podnikov na Slovensku a v EU.